Krásná a praktická
Vila Erbenova

Exkluzivní nabídka moderní, nadčasové vily 5+kk se zahradou v žádané lokalitě Černošice u Prahy, ul. Erbenova, PRODÁNO

Při vstupu do domu procházíme prosluněnou vstupní halou s dostatkem úložných prostor, ze které je přístup do koupelny s prádelnou a do hlavní obytné části domu. Ta je tvořena kuchyňským koutem s jídelnou, na kterou navazuje rozlehlá obývací část se vstupem na terasu a do zahrady. V přízemí se nachází garáž pro 2 auta s technickým zázemím a sběrná nádoba centrálního vysavače. Před domem je zpevněné parkovací stání pro 2 auta. Vzdušným, proskleným schodištěm vcházíme do druhého podlaží, kde jsou umístěny dva pokoje, centrální koupelna, centrální šatna, technická místnost, pokoj pro hosty a hlavní ložnice se samostatnou koupelnou a šatnou. Stavba byla realizována s důrazem na kvalitu a citlivý výběr použitých materiálů.

PŮDORYSY – DISPOZICE           VIDEOPROHLÍDKA

.
Vytápění je řešeno úsporným kondenzačním plynovým kotlem, radiátory, fancoily, podlahové vytápění v koupelnách. Na všech oknech jsou instalovány venkovní předokenní žaluzie, které plní i bezpečnostní funkci, v domě je alarm. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci. Autorkou projektu je Ing. Arch. Jana Klečková z JKHatelier.

V domě jsou masivní dřevěné podlahy, obložkové dveře, plastová okna s izolačním trojsklem v antracitové barvě. Interiér je sladěn do posledního detailu. V ceně je i velká část bytového vybavení. Pečlivě udržovaná, vzrostlá zahrada je napojena na automatické zavlažování, posezení s pergolou, nadzemní bazén (3 x 5 x 1,25 metru).

Žádaná lokalita v krásné přírodě u Prahy, obchodně-komerční centrum Vráž – 10 minut chůze od domu. 23 min. od metra Smíchovské nadraží, v obci je vlak. Výborná občanská vybavenost, obchody, školy, školky, služby v docházkové vzdálenosti, sportovní příležitosti. Vysoká poptávka po bydlení v této lokalitě představuje skvělou investici. Dům se nachází v přímém sousedství lesů a CHKO Český kras. Jedná se o mimořádně krásné místo k bydlení. PENB-C

POPIS BYTOVÉHO VYBAVENÍ

• Kvalitní plastová okna s izolačními trojskly a nadstandardní povrchovou úpravou
• Venkovní elektricky ovládané žaluzie na všech oknech
• Masivní dřevěné podlahy
• Alarm, kouřová čidla, centrální vysavač
• Podlahové topení v koupelnách

 

•  Kvalitní vybavení na míru
•  Krásná, udržovaná zahrada s bazénem
•  Autorkou projektu je Ing. Arch. Jana Klečková z JKHatelier.
•  Cena je včetně vybavení

PENB

Galerie

« 2 z 3 »

Grafické podklady (fotky, půdorysy jednotlivých podlaží ve 2D, 3D) ke stažení

Exkluzivní prodejce

Pavla Temrová

Certifikovaná realitní makléřka, specialistka na prodej nemovitostí v Praze a okolí
Neváhejte mě kontaktovat pro sjednání prohlídky.

Tel: + 420 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

„Věřím ve spolehlivost, čestnost a lidský přístup, který dokáže odhlehčit i složitější situace při nákupu a prodeji nemovitostí. V pražských realitách se pohybuji od roku 2004. Jako nezávislý realitní makléř pracuji na doporučení spokojených klientů.“